Аквабаланс в нормі: системи крапельного зрошення полів з цим справляється на всі 200%!

Бажаєте поліпшити стан Ваших полів? Хочете, щоб земля щороку приносила хороший врожай? Тоді без якісного зрошення полів Вам аж ніяк не обійтись! Це одна з важливих складових всього комплексу сільськогосподарських робіт на полях.

Дійсно, системи крапельного зрошення полів сьогодні на піку популярності. Суть цього процесу полягає в зволоження кореневого шару грунту, постачання рослин поживними речовинами, а також охолодження землі та наземно-повітряного шару.

А тепер більш конкретно про основні плюси системи крапельного зрошення полів...

Система крапельного зрошення полів є кращим вибором для екологічно-безпечного поливу. Вона дозволяє цілком і повністю реалізувати потенціал якісної насіннєвої продукції та отримати максимально високий урожай при низькій собівартості.

Крапельне зрошення дозволяє також значно економити на витратах води та енергії (в 2-5 разів) в порівнянні з традиційним поливом. Адже подається вода безпосередньо до кожної рослини, в зону коренів.

Зрошення корисне і тим, що змиває з рослин пил та бруд. При використанні цього методу варто враховувати обсяги поширення рідини та швидкість її поглинання у грунт. Не взявши до уваги це, грунт може зробитись болотом, а це результат, який аж ніяк не порадує Вас.

Що можна зрошувати такою системою?

Крапельне зрошення використовується для поливу декоративних насаджень, фруктових садів, виноградників, ягідних та овочевих культур. Вона розрахована на вирощування рослин як у закритому, так і у відкритому грунті.

Системи краплинного зрошення дають можливість успішно займатися овочівництвом там, де це було неможливо у зв'язку з нестачею водних ресурсів. Крім того, підходять для використання в складних рельєфних місцевостях, де недостатній аквабаланс, наприклад, схід та південь України. Така система дозволяє досить глибоко проникати воді в грунт, а ще чітко розподіляти її кількість.

Де замовити систему крапельного зрошення полів в Україні найкраще?

Купити системи краплинного зрошення пропонує ПП Зайченко А.І. Це підприємство, яке вже не перший рік поставляє на ринок тільки якісне обладнання для фермерських господарств України. В асортименті системи крапельного обладнання, які допоможуть Вам підвищити врожайність, поліпшити якість врожаю та значно знизять споживання добрив. Обладнання підходить для роботи в жорстких кліматичних умовах, воно високотехнологічне та легке в експлуатації.

Що важливо, вся техніка за ціною нижча на 50% від імпортних аналогів. А по якості системи зрошення ні на 1% не поступаються закордонному обладнанню.

Тому якщо Вам потрібне якісне та безперебійне зрошення полів та великий врожай, тоді не гайте часу, купуйте в ПП Зайченко А.І. Гарантуємо, Ви будете задоволені співпрацею!