Вода - це те, без чого неможливе життя на землі, без чого не можуть існувати ні тварини, ні люди, ні рослини. Але в наш час вода є досить дорогим ресурсом. Ось чому в сільськогосподарській галузі особливо актуальним є питання вибору економічного способу поливу рослин. Адже без якісного поливу виростити врожай неможливо. Відмінним виходом в цій ситуації є такий спосіб поливу рослин, як крапельне зрошення.

Системи краплинного зрошення відомі досить давно, але в Україні вони використовуються близько 20 років. Застосування цих систем - справжній порятунок для жителів півдня і сходу України, де води постійно не вистачає, та й дорожчає вона постійно.

Системи краплинного зрошення - це кращий вибір для поливу рослин у фермерському господарстві, а також на присадибних ділянках або дачах. Їх особливістю є те, що вода подається безпосередньо до кожної рослини, в зону коренів, при цьому враховується її потреба у воді. Рослина при такому способі поливу вбирає воду на всі 100%. Уявіть собі, витрата енергії і води при краплинному зрошенні в цілих 5 разів менша, ніж при інших способах поливу! Також зменшується і кількість внесених добрив, які разом з водою надходять прямо в кореневу зону рослини. Всі ці фактори роблять крапельне зрошення таким економічним.

Отже, головні переваги систем крапельного зрошення:

- зменшене споживання води та енергії (до 50%);
- здатність працювати цілодобово;
- значне менше споживання хімікатів і добрив;
- збільшення врожаю.

Крапельне зрошення застосовується для поливу декоративних насаджень, садів і виноградників, саме системи крапельного зрошення там найбільш ефективні. Вони розраховані на вирощування рослин як в закритому, так і у відкритому грунті.

Саме цей спосіб поливу рослин дозволяє вирощувати різні культури там, де раніше це було неможливо. Навіть при нестачі водних ресурсів ви зможете зайнятися овочівництвом або посадити сад.

Отже, ми розповіли про всі переваги застосування крапельних систем зрошення. Але варто зазначити, що ці системи - річ не з дешевих. Правда, тільки для тих, хто не знає про існування компанії ПП "Зайченко А. І.". Це українське підприємство здійснює виробництво систем краплинного зрошення і ціни на них на цілих 50% нижчі, ніж в імпортних аналогів, а якість нітрохи не гірша. Завдяки компанії ПП "Зайченко" багато хто зміг дізнатися, що економія може бути ще більш економною. Переконайтеся в цьому і ви.

Купивши систему крапельного зрошення, слід ретельно спланувати її експлуатацію. Завдяки правильному використанню, підготовці до зберігання в зимовий період і своєчасній профілактичній роботі ви зможете значно продовжити термін її експлуатації.

Вибирайте економічний і безпечний спосіб поливу - системи крапельного зрошення.