Система крапельного зрошення

Система крапельного зрошення
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00479432
 

Опис Система крапельного зрошення

Системи крапельного зрошення - кращий вибір для екологічно безпечного поливу. Вони дозволяють реалізувати потенціал якісної насіннєвої продукції і отримати максимально високий урожай при низькій собівартісті.

Крапельне зрошення використовується для поливу декоративних насаджень, садів і виноградників, саме системи крапельного зрошення там найбільш ефективні. Вони розраховані на вирощування рослин як у закритому, так і у відкритому грунті.

Системи краплинного зрошення дають можливість успішно займатися овочівництвом там, де це було неможливо у зв'язку з нестачею водних ресурсів.

Витрата енергії та води при краплинному зрошенні в цілих 5 разів менше, ніж при інших способах поливу. Адже подається вода безпосередньо до кожної рослини, в зону коренів, при цьому враховується його потреба у воді. Рослина вбирає воду на всі 100%.

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 

Питання і відповіді

Потрібна фреза міжрядна до трактора - де замовити в Україні?

24 квітня 2014 в 12:44 відповідей: 1

Щоб купити фрезу міжрядну до трактора - звертайтесь до українського виробника ПП «Зайченко А.І.»! Конструкція фрези розроблена для максимально швидкої…

 
 

Де купити комбайн для збирання цибулі?

24 квітня 2014 в 12:39 відповідей: 1

Ви не знаєте, де краще всього купити комбайн для збирання цибулі? Цікавить с/г обладнання від українського виробника? Тоді звертайтесь до ПП «Зайченко…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create